• info@miskoltukyikama.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-19:00
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Gün içerisinde sıklıkla kullanılmakta olan koltuk çekyat ve kanepe gibi mobilyalarınızda lekelenme ve tozlanma gibi problemler oldukça fazla olabilmektedir. Bu durumda koltuk yıkama işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Koltuk yıkama işi her ne kadar kolay ve çabasız bir işmiş gibi görünse de yapımı muhakkak ustalık gerektiren bir işlemdir. Kullanmakta olduğunuz koltuklar üzerine herhangi bir şey döküldüğü zaman kendi başınıza çıkarma çabanızda dökülen sıvıyı ve oluşan lekeyi arttırırsınız. Aynı zamanda her ne kadar düzenli olarak koltuklarınızı temizliyor olduğunuzu düşünseniz de yüzeysel bir temizlik yapmış oluyorsunuz.

Kir ve toz birikintileri koltuğunuzun alt katmanlarına işlediği için belli bir süre sonra sağlığınız açısından zararlı olabiliyor. Bu nedenle koltuk yıkama konusunda etkili çözümler sunan mis koltuk yıkama firmamızdan destek alabilirsiniz. Eğer evcil hayvanınız bulunuyorsa, koltuk yıkama sıklığını daha fazla arttırmanız gerekmektedir. Firmamız profesyonel halı, koltuk yıkama makineleri ve koltuk yıkama ustaları ile birlikte mobilyalarınızın ilk günkü gibi şık ve hijyenik hale gelmesini sağlıyor. Leke ve kir gibi durumlardan hemen kurtulmak istiyorsanız bilgi birikimi olan ustalarımıza güvenebilirsiniz.

İstanbul Koltuk Yıkama

Ustalarımız makineler aracılığı ile mobilyalarınızın derinlerine inen kir ve tozu detaylı şekilde temizleyecektir. Aynı zamanda gözle görülmeyen kir, toz ve evcil hayvan türleri gibi zararlı atıklar mikroorganizmaların üremesinin sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle koltuklarınızın en alt katmanlarına İşleyen kirlerden başarılı bir şekilde arındırılması gerekiyor. Mis koltuk yıkama hizmetleri olarak sizler için esnek saatlerde ve adresinizde temizleme hizmeti veriyoruz. Koltuklarınız temiz ve ferah bir görünüme erişsin istiyorsanız, firmamıza ulaşarak bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızda kullanmakta olduğumuz son model teknoloji ürünleri ile pratik ve güvenli bir şekilde temizlik işlemleri yapıyoruz. “İstanbul'da uygun fiyatlı ve kaliteli bir koltuk yıkama firması arıyorum.” diyorsanız kesinlikle tercihinizi mis koltuk yıkama firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Koltuklarınızda beklenmedik şekilde bir leke oluştuysa veya zor çıkan lekeler oluştuysa kesinlikle kendi başınıza temizlemek yerine usta ellerden yardım almalısınız. Unutmamanız gerekiyor ki kendi başınıza çözmeye çalıştığınız lekeler siz temizlemeye çalıştıkça daha büyük bir alana yayılacaktır.

 

Koltuk Yıkama Püf Noktaları

 

İstanbul koltuk yıkama firması arıyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz diyebiliriz. Koltuk temizleme püf noktaları ile derinlemesine bir hijyen sağlayan mis koltuk yıkama firmamız ışıl ışıl ve güvenilir bir hizmetin garantisini sunuyor. Koltuk yıkama hizmetlerimiz son derece özenli olup koltuk, berjer ve yataklarınızda bulunan mayt bakteri ve akar gibi zararlı mikroorganizmaların temizlenmesini sağlayabiliriz. Daha hijyenik bir alan için firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel makineler ve özel kimyasallar yardımı ile son derece özen göstererek yaptığımız bu iş sonucunda memnun kalacağınızdan eminiz. Koltuk temizliği yeni bir yaşam alanı için aksatılmadan yapılması gereken bir işlemdir. Şimdi sizlerle birlikte koltuk yıkama püf noktalarına değinebiliriz.

Koltuk yıkama püf noktaları şunlardır;

• Firmamız koltuk yıkama işlemleri gerçekleştirirken kesinlikle koltuklarınıza zarar vermeden temizlik hizmeti sağlar. Kumaşa asla zarar vermeden buhar ve vakum makineleri yardımı ile hijyenik bir görünüm kazandırır.

• Firmamızın usta çalışanları ilk olarak minderleri yerinden çıkartarak ıslatır.

• Koltuklarınızın sırt kısmı püskürtme yöntemi ile ıslatılır. Islatma yöntemindeki asıl amaç koltukta bulunan lekeleri yumuşatmak ve kirleri yumuşatmaktır.

• Koltuğunuzun tüm yüzeyi yeterli derecede ıslatılır.

• Koltuk temizliği özen isteyen bir iş olduğu için koltuklarınızın hassas bölgeleri ve dip bölgeleri zarar görmeyecek şekilde solüsyon püskürtülmesi uygulanır.

• Ustalarımız püskürtme ve ıslatma işlemlerini bitirdikten sonra koltuk temizleme makinelerini kullanmaya başlarlar. Bu makineler ustalarımız tarafından son derece hassas şekilde kullanılır.

• Islatılmış olan koltuğun tüm yüzeyi vakumlanarak kuruma esnasında kirli suyun kusması önlenmiş olur.

• Bu işlem sona erdikten sonra koltuk temizleme makinesi yardımı ile koltuklarınıza verilen tüm su vakumlanır.

• Koltuk minderlerinizde aynı şekilde vakumlandıktan sonra kurumaya bırakılır. Temizlenmiş olan koltuk minderlerini üst üste koymamaya özen göstermelisiniz çünkü hafif nemlilik mevcutken kokmalarına sebep olabilir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi koltuk yıkamanın belli bir püf noktası bulunuyor. Bu nedenle düzenli şekilde koltuklarınızı kendiniz temizlemek yerine yardım almalısınız. Evde kendi başınıza toz alma işlemi yapmak istiyorsanız elbette ki alabilirsiniz. Fakat derinlemesine bir temizlik istiyorsanız, kesinlikle mis koltuk yıkama firmamızın değerli çalışanlarına güvenmelisiniz. Şimdi sizinle birlikte koltukların tozunu nasıl alabileceğinize değinelim.

Evde kendi imkanlarınızla kolaylıkla yapabileceğiniz bu işlem her koltuk için farklılık gösterebilmektedir. Kısa süreli ve geçici bir çözüm yöntemi olan toz alma işlemini gerçekleştirmek için koltuk temizleme şampuanı ve etkili leke çıkarıcı kullanmanız mümkün değildir. Bu tür koltuk temizleme şampuanlarını ve kimyasal maddelerini kullanabilmeniz için koltuk temizleme makinenizin bulunuyor olması şarttır. Çünkü kendi başınıza kullandığınız zaman koltuklarda kimyasal artıklar kalabilir. Bu da hem sizin sağlığınızı hem de evde çocuk varsa çocukların sağlığını tehlikeye atar. Koltuk temizleme makinesi aracılığı ile kullanılan solüsyon koltuklarınızın büyüklüğüne ve adedine göre ayarlanacağı için daha sağlıklı olacaktır. Kendi başınıza evde yalnızca nemli bir bez yardımı ile temizlik yapmanız mümkündür. Fakat Kendi başınıza asla leke çıkarmamanız gerekmektedir.

 

Koltuk temizliği neden önemli?

Koltuklarınızın temizliği kaliteli bir yaşam standardı elde edebilmeniz için önem taşımaktadır. Koltuklarınız ne kadar temiz durursa hijyen de o kadar artmıştır demektir. Koltuklarınızın temizliğini özenli ve düzenli şekilde yaptığınız zaman bakteri oluşumunu önlemiş olursunuz. Aynı zamanda koltuk temizliğinin en önemli nedenlerinden biri başta astım rahatsızlığı olmak üzere birçok kötü hastalığın oluşumundan uzak durmuş olursunuz. Daha konforlu bir hayat sürmenin keyfini çıkarmak için koltuklarınızı düzenli şekilde yıkamanız gerekmektedir. Kirlerin ve lekelerin koltuklarınızın hem yüzeyini hem de süngerini yıpratmasını istemiyorsanız, özenli şekilde koltuk yıkama hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Kumaşlarınız ve koltuğunuzun yapımında kullanılan tüm malzemelerini daha uzun ömürlü olmasına ön ayak olmuş olursunuz. Doğru temizlik firması ve doğru temizlik ürünleri ile sağlığınızı riske atmamış olursunuz. Firmamız koltuk temizleme işlemleri esnasında kullandığı her türlü yöntem, işlem ve tekniği koltuklarınızın deforme olmasını önleyerek gerçekleştirmektedir. Bu nedenle mis koltuk yıkama sizin için en doğru seçim olacaktır.

Eğer koltuklarınız çok kirleniyorsa, koltuklarınızda bir anda sarı ve büyük lekeler oluşuyorsa, evcil hayvanlar koltuklarınızı kirletiyorsa ve yağmur akıntıları gibi vakalar mevcutsa koltuk temizliği yaptırmanız gerekecektir. Mis koltuk yıkama firması olarak bizler mutlaka bu durumlardan sizlerin en büyük destekçisi olacağız. Koltuk yıkama nasıl yapılır? Koltuklar nasıl temizlenir soru işareti koltuk temizliği yapılırken nelere dikkat edilir? Deri koltuk nasıl temizlenir? Koltuklar ne ile yıkanmalıdır? Koltuk yıkarken ne yapmalıyım? Koltuk ne ile silinir? Koltuklardaki leke temizliği nasıl yapılır? Gibi sorularınıza yanıt vermiş olduk. Daha fazla bilgi için web sitemizi takip ederek firmamıza erişim sağlayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri istediğiniz her konuda bilgi sahibi yapacaktır. Bu nedenle dilerseniz WhatsApp numaramız üzerinden dilerseniz de firmamızın telefon numarası üzerinden bizlere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Mis koltuk yıkama iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşım sağladığınız zaman en kısa sürede ekip arkadaşlarımızı adresinize yönlendirebiliriz.

Bize Ulaşın

Hizmetimiz hakkında bilgi,görüş ve talepleriniz için bize ulaşın

0850 308 0102