• info@miskoltukyikama.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-19:00
Shape
Mis Koltuk Yıkama

20

Yıllık Tecrübe

Hakkımızda
Biz Kimiz?

Özlenen Profesyonel Hizmetlerle Görev Başındayız!

Koltuk takımının deforme olmasını önleyebilmek adına koltuk yıkama işi son derece profesyonel bir işlem gerektirdiği için yapım aşamasında usta kişilerden yardım almak gerekmektedir. Sektörde uzun zamandır hizmet sunan mis koltuk yıkama firmamız gerektiği durumlarda Gerektiği şekilde hizmet ver meye hazırdır. Antibakteriyel buharlı koltuk yıkama aletlerimiz aracılığı ile koltuklarınızda ilk günkü gibi tertemiz bir hava yaratıyoruz. Halkımıza daima kaliteli ve iyi hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Koltuk yıkama özen isteyen bir sektör olduğu için tüm koltukları aynı şekilde ve aynı totemle yıkamaktan kaçınmaktayız. Her koltuğun kendine has kumaş yapısı ve kirlilik derecesi bulunduğu için mis koltuk yıkama firmamız bunun bilincinde olarak koltukları yıkamadan önce tür, doku ve hassasiyetine göre sınıflandırarak işlemler gerçekleştirmektedir. Gerek evimizde gerekse de iş yerlerinde günün büyük bir kısmında kullanmakta olduğumuz ürünlerin başında yer alan koltukların usulüne uygun şekilde yıkanmasına önem göstermeliyiz.

Koltuk yıkama detayları

 Adreslerinize gelerek temizlemeye çalıştığımız koltuklarınızı teknoloji ile birebir uyumlu otomatik vakumlu ve püskürtme usulü cihazlarla gerçekleştirmekteyiz. Yıkama ve durulama makinelerimiz ile yıkama işlemlerini kusursuz şekilde gerçekleştirdikten sonra kurutma makinesi aracılığı ile koltuklarınızı özenle yıkıyoruz. Mis koltuk yıkama olarak bizler yatak, koltuk ve sandalye gibi birçok ev tekstili ürünleri ilk günkü gibi tertemiz ve uzun ömürlü yapmaya devam ediyoruz. Sağlığınızı tehlikeye atabilecek zararlı deterjanlar kullanmak yerine sağlık açısından herhangi bir tehlike arz etmeyen deterjanlar kullanmaya devam ediyoruz.

 Vakum gücü oldukça yüksek ve çift motorlu olan ürünlerimizle koltuklarınızın yüzeyini kaplayan kahve, çay ve yemek gibi lekeleri kumaştan kolaylıkla çıkmasını sağlıyoruz. Koltuklarınızın durulama işleminde detaylı şekilde durulama gerçekleştirerek temizlik sonrası lekelerin kalmasını önlüyoruz. Kumaşların içeriğinde ve minderde gizlenmeyi başaran binlerce leke ve kiri hayatınızdan uzaklaştırıyoruz. En çok vakit geçirdiğiniz bu ürünleri hijyen koşullarına uygun hale getirmek bizim işimiz. Mis koltuk yıkama daima sizler için en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

Mis koltuk yıkama hizmetleri

Uzun zamandır sektörde görev yapan firmamız koltuklarınız için en ideal temizlik yöntemini seçerek sizler için yerinde koltuk yıkama hizmeti sağlıyor. Koltuklarınız özellikle kumaş yapılarına göre farklı temizlik yöntemleri gerektirdiği için belirli analizlerimizi gerçekleştirdikten hemen sonra koltuklarınızın yapımında kullanılan malzemeleri en uygun temizliği seçiyoruz. Ustalarımız bu konuda sizleri devamlı bilgilendiriyor. Koltuk yıkama işi kesinlikle profesyonellik gerektiren bir iş olduğu için doğru ekip ve koltuk yıkama ekipmanları ile çalışmanız gerekmektedir. Kumaşların yüzeyinde herhangi bir deforme problemi yaşamadan temizliği baştan sona tamamlayan profesyonel arkadaşlarımız süreç sonunda sizleri mutlu ediyor. Koltuk yıkamada belli başlı aşamalar yer alıyor. Bu aşamaları şu şekilde sıralamak mümkündür;

• İlk olarak koltuğun üzerindeki toz ve kirler arındırılır. Daha sonra detaylı şekilde yapılacak temizlikten sonra herhangi bir kir ve toz oluşumu önlenmiş olur.

• Ekip arkadaşlarımız koltuklarınızın yapısına göre özel şampuanlar ve köpüklü temizleyiciler kullanarak koltuklarınızın tamamen ıslanmasını sağlar. Islanma işlemlerinden sonra köşe bucak noktaları ayrıntılı şekilde kontrol edildikten sonra temizlik işlemi devam eder.

• Yapılan köpüklü temizlik işleminden sonra buharlı ve vakumlu sistem makineler ile koltuklarınızın temizlenmesi sağlanır. Koltuk yüzeyinde meydana gelen sarı ve büyük lekeler başta olmak üzere gözle görülmeyecek en küçük mikroplar bile koltuklarınızdan arındırılmış olur. Yaklaşık 3 saat sürebilen koltuk temizleme işleminin ardından en az ilk günkü gibi tertemiz ve ışıltılı koltuk takımlarına sahip olursunuz.

Koltuk yıkarken dikkat edilmesi gerekenler

Mis koltuk yıkama firmamız koltukların kadife, zaten, deri ve minderli fark etmeksizin tüm modellerini en uygun temizlik hizmetini sunmaktadır. Berrak ve parıltılı olmasını istediğimiz tüm koltuk takımlarınız için firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Zaman ve mekan fark etmeksizin her zaman temizlenmesi gereken koltuklarınızı ilk günkü temizliği ile sizlere sunmamız mümkündür. Lekelerle nasıl mücadele edebileceğini bilmeyen vatandaşlar genellikle inatçı lekeleri kendi başlarına çıkarma çabasına giriyor. Leke oluşumu başlayan bir bölgede kesinlikle birbirinden farklı kimyasal maddeler uygulamamız gerekmektedir.

 İşlemin nasıl sonuçlanacağından emin olmadığınız hiçbir kimyasal maddeyi koltuklarınıza kullanmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü kendi yöntemlerinizi denediğiniz zaman koltukları temizlemek yerine çok daha kötü hale getirmeniz olasıdır. Lekelerin yayılarak en derine işlemesini sağlamak istemiyorsanız bu konuda İşinde profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Mis koltuk yıkama firması ustaları aracılığı ile koltuklarınızın yapılarını bozmadan temizlik elde edebilirsiniz.

 

Mis koltuk yıkama ücretleri

Firmamız koltuk yıkama işlemlerinde gösterdiği hassasiyet ile tanınmakta olup bu sektörde daima müşteri memnuniyetine odaklı işlemler gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Koltuk takımı yıkama fiyatlarımız sizlerin de bildiği üzere çeşitli faktörlerden dolayı devamlı değişiklik gösterebilmektedir. Mis koltuk yıkama ücretleri ile ilgili net bir tutar söylememiz neredeyse imkansızdır. Bu nedenle yıkatmak istediğiniz koltukların adetini ve fotoğraflarını bizlere bildirdiğiniz zaman sizler için ortalama bir fiyat söylememiz mümkündür. Sektördeki ilk 3 gününden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı işlemler gerçekleştiren firmamız, elbette ki ücret konusunda daima müşteri yanlısı olmaktadır.

Koltuklarınız kadife, deri, düz, saten ve minderli şeklinde modellere ayrıldığı için bu konuda da ücrette değişiklik olabilmektedir. 2023 koltuk yıkama fiyatları arasında en uygun fiyat listeleri ile çalıştığımız için fiyat tablomuzdan da memnun kalacağınızdan eminiz. Bu nedenle sizleri mis koltuk yıkama firmamıza davet ediyoruz. Hesaplı ve derinlemesine temizlik için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Piyasadaki birçok firmaya oranla en etkili ve uygun fiyatlı temizliği sunuyor olmanın keyfini yaşıyoruz. Piyasadaki ucuz firmalara aldanarak baştan savma temizlik hizmetlerinden yararlanmak yerine bu sektörde kendini kanıtlayan mis koltuk yıkama firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

 

Mis koltuk yıkama iletişim

 

Koltuklarınızın lekelerden ve kirlerden arınmasını istediğiniz an bizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Koltuk yıkama işlemini ne zaman gerçekleştirmeliyim? Koltuk ne zaman temizlenmeli? Koltuk en kısa ne kadar sürede temizlenmeli? İstanbul koltuk yıkama firmaları en iyisi hangisi? Gibi sorularınızın tamamına yanıt vermekteyiz. Koltuklarınızın yıkanması için belli bir zamana gereksinim duymadığınızı belirtmemizde fayda var. Koltuklarınızın görüntü olarak kirli durduğunu hissettiğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek yıkama talebinde bulunabilirsiniz. Buharlı dezenfekte yöntemimiz ile bakterilerden korunmanızı sağlıyoruz. Mis koltuk yıkama web sitesi aracılığıyla veya mis koltuk yıkama telefon numarası üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz firmamız sizlere her alanda destek sağlayacaktır. Hizmetlerimiz ve referanslarımız ile sizleri mutlu edeceğimizden eminiz.

Mikrop ve virüslerden arınmak için derinlemesine bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Gün içerisinde istediğiniz saatte firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Buharlı dezenfekte işlemleri uyguladığımız buhar makinelerimiz ile sıcak buhar püskürterek mikropların ve bakterilerin %99 oranında yok olmasını sağlıyoruz. Koltuklara ek olarak minder, çekyat ve berjer gibi ev tekstili ürünlerinizi de aynı yöntemlerle yıkamamız mümkündür. Silerek yapılan temizliklerde net sonuçlar elde edilemeyeceği gibi tüm kir ve bakterileri daha derinlere itmeniz olasıdır. Bu nedenle berjer, yatak, sandalye, araba koltuğu, çekyat ve koltuk yıkama gibi işlemlerinizi daima derinlemesine temizliyoruz. Makinelerimiz buhar yöntemi ve vakum yöntemi ile çalıştığı için kusursuz bir temizlik sağlamaktayız. En çok kullanılan ev tekstili ürünlerinden bir tanesi olan koltukların yıkanması aşamasında yardıma ihtiyacınız olduğu takdirde mis koltuk yıkama daima yanınızdadır.

27,352
+
Koltuk
18,190
+
Sandalye
6,916
+
Yatak